Структура виконавчих органів

АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ
Керівництво                                                                                                  
Міський голова Дирів Іван  Ярославович ivan.dyriv@gmail.com
Секретар міської ради Гошилик Віктор Іванович goshylik@ukr.net
Заступники міського голови Шевченко Алла Вікторівна alla-schevchenko@meta.ua
Громиш Віктор Васильович gromyshv@gmail.com
Пастух Іван Іванович ivanpastuh1967@gmail.com
Оглаб’як  Тарас Ігорович taras.ohlabiak@gmail.com
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Михнич Роман  Володимирович Roman_dolyna@ukr.net





Старости








Тюн Галина Михайлівна beleivska.sr.if@ukr.net
Макара Віктор Зіновійович herynia.sr@ukr.net
Диндин Ірина Володимирівна irochka-225@ukr.net
Химій Тетяна Петрівна tanja88@i.ua
КОС Орися Володимирівна orisia.kos@gmail.com
Луцик Роман Володимирович romanlycukvol@ukr.net
Федай Михайло Андрійович fedaym@gmail.com
Локтіонов Володимир Сергійович pidbereszso@gmail.com
Сеньків Андрій Васильович amuleta@ukr.net
 Ярич  Тетяна  Іванівна tyapchesr@ukr.net
Юхман Тетяна Михайлівна yavoriv-silrada@ukr.net
Луцик Роман В.
Кравців М.Я.
Юхим Р.М.
Кренців Р.В.
Управління технічного та інформаційного забезпечення               
Начальник управління Попович Надія Яківна p.nadija@ukr.net

2-70-12

Провідний спеціаліст Микулин Аліна Василівна 2-70-12
Белезяк Надія Вікторівна
Балацька Ольга Іванівна 2-88-00
Фахівець з інформаційних технологій Скаб’як Іван Олександрович
Погонич Богдан Олегович
Коцкович Віктор Васильович
Водій Коляр Любомир Давнилович
Прибиральник службових приміщень 6
Опалювач 8.75
Сторож 3
Завгосп Беляк Василь Васильович
Відділ діловодства та організаційної роботи
Начальник відділу Коновальчук Марія Анатоліївна konovalchuk82@ ukr.net

2-88-00

Провідний спеціаліст Витвицька Оксана Ярославівна 2-88-00
Пуляк Ірина Юріївна 2-70-30
Діловод Цимбаліста Анна Євгенівна
Відділ інформаційної політики та зв’язків з громадськістю
Начальник відділу Савка Наталія Володимирівна gasulyak@gmail.com
Провідний спеціаліст Максимів Галина Миколаївна dolynarada@gmail.com
Провідний спеціаліст Мазуркевич Тетяна Михайлівна
Управління економіки                                                                                    
Начальник управління
Заступник начальника управління Крачулов Олександр Станіславович krachulov@ukr.net
Відділ місцевої економіки, торгівлі, транспорту та АПК
Начальник відділу Куцик Михайло Йосифович
Провідний спеціаліст Грицко Вікторія Іванівна
Відділ економічного аналізу та прогнозування
Начальник відділу
Провідний спеціаліст Халацька М.В.
Відділ інвестицій та туризму
Начальник відділу Диндин Наталія Тарасівна doltour@ukr.net
Провідний спеціаліст Немец Олена Петрівна
Управління правового і кадрового забезпечення                                       
Начальник управління Григорський Зеновій Михайлович z.hryhorskyi@ gmail.com
Юридичний відділ
Начальник відділу Федор Мар’яна Миронівна maryana.if97@ukr.net
Провідний спеціаліст Васько Роксолана Ігорівна
Сорока Тетяна Сергіївна tanjsoroka61558@gmail.com

tanjsoroka1991@gmail.com

Відділ кадрового забезпечення                                                                                                                  е-mail: kadrydol@ukr.net
Начальник відділу Олійник Катерина Йосифівна koliynuk@ukr.net
Провідний спеціаліст Лазорко Марина Вікторівна marina_lazorko@ukr.net
Відділ забезпечення діяльності ради                                                                                           
Начальник відділу Білущак Наталія Михайлівна deputadol@gmail.com   
Провідний спеціаліст Шатковська Оксана Зіновіївна
Провідний спеціаліст Янішевська Юлія В.
Відділ державного архітектурно-будівельного контролю                  
Начальник відділу Фреєк Галина Миколаївна archbudkontrol_dolyna@ukr.net
Провідний спеціаліст Савчин Степан Орестович
Вакуленко Наталія Омелянівна
Відділ містобудування та архітектури                                                      
Начальник відділу Гошовська Тетяна Василівна fedorko.tetiana. vasylivna@ gmail.com
Провідний спеціаліст Братішко Олег Григорович oleg-bratishko@ukr.net
Паньків Інна Володимирівна
Андрусів Романа Романівна
Відділ земельних ресурсів                                                                           
Начальник відділу Янішевський Андрій Володимирович jav_81@ukr.net
Провідний спеціаліст Ємельянов Валентин Дмитрович
Бойчук Андрій Ігорович andrijboj@ukr.net
Спеціаліст І категорії Свистун Тетяна Богданівна
Григорська Галина Михайлівна
Гавриш Наталія Василівна
Федечко Наталія Миронів
Сабара І.В.
Спеціаліст ІІ категорії 9
Відділ бухгалтерського обліку та звітності                                             
Начальник відділу, головний бухгалтер Козій Марія Сергіївна masha.koziy@gmail.com
Заступник начальника відділу, заступник головного бухгалтера Середа Катерина Ростиславівна
Провідний спеціаліст Витвицька Людмила Миколаївна
Липко Оксана Євгеніївна
Дзудзило Світлана Миколаївна
Рибчак Іванна Йосипівна
Хархан Ірина Володимирівна
Управління зовнішніх зв’язків та місцевого розвитку
Начальник управління Табаркевич Мар’яна Володимирівна tabarkevych@gmail.com
Керівник проектів та програм Смолій Володимир Васильович v.smolii@ukr.net
Відділ сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату                                                                                                    
Начальник відділу Мартин Андрій Володимирович
В.п. провідного спеціаліста Долішна Сніжана В.
Відділ міжнародного співробітництва та проектної діяльності           
Начальник відділу Яремчук Ірина Ярославівна
Провідний спеціаліст Проців Катерина О.
Провідний спеціаліст Лисак  Аліна Ю
 

Відділ соціальної політики                                        

Начальник відділу Горошко Олександр Анатолійович
Провідний спеціаліст Загурська Олександра Ярославівна lesya.zagurska@gmail.com
Вагилевич Віра Михайлівна
Пенгрин Степан Васильович
Фахівець із соціальної роботи Макосій Мар’яна Михайлівна
Соціальний працівник Свистун Л.М.
Управління надання адміністративних послуг                                  
Начальник управління – адміністратор Луцька Віра Євгеніївна vera.filipovich gmail.com

2-50-53

Фахівець з інформаційних технологій Шостак Роман Аркадійович 2-50-53
Прибиральник службових приміщень
Відділ адміністрування
Начальник відділу, адміністратор
Адміністратори 23
Відділ реєстраційних процедур та оформлення паспортів
Начальник відділу-адміністратор Маївський Андрій Степанович 2-50-53
Адміністратор Костючок А.О.
Адміністратор Мищак М.В.
Адміністратор Ярич О.С.
Відділ державної реєстрації та підтримки розвитку підприємництва
Начальник відділу-державний реєстратор Шмега Лідія Богданівна 2-50-53
Державний реєстратор Пилипишин Олег Зіновійович
Державний реєстратор Крайник Тарас Миколайович
Провідний спеціаліст з підтримки розвитку підприємництва Гуменюк Г.Б.
Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реінтеграції ветеранів mobdol@ukr.net
Начальник відділу Кіщук Любомир Олексійович LUBOMIRKIS1987@ ukr.net
Провідний спеціаліст Набока Микола Павлович
ВІДОКРЕМЛЕНІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ МІСЬКОЇ РАДИ
Управління благоустрою та  інфраструктури                                  
Начальник управління Юсип Віталій Миколайович 2-80-88
Провідний спеціаліст Копистянський  Сергій Володимирович
Синишин Роман Степанович
Юрисконсульт Вовк Віталій Васильович vvovk79@ukr.net
Прибиральник службових приміщень
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та державних закупівель
Начальник відділу, головний бухгалтер Пеляк Уляна Левківна 2-87-46
Бухгалтер Ломакович Олександра Володимирівна 2-87-46
Відділ капітального будівництва
Начальник відділу Дупляк Андрій Ігорович andrij86@meta.ua
Інженер-проектувальник Бік Яна
Дзудзило Т.М.
Гамар Віта Олегівна(відпустка по догляду за дитиною)
Сектор оперативного реагування та контролю за паркуванням
Завідувач сектору Фреєк Юрій Михайлович freyek.yura@ ukr.net
Інспектор Бойко Андрій Ярославович
Микулин Андрій Романович
Гошовський Володимир Миколайович
Струтинський Володимир Русланович
Стасевич Василь Ярославович
Левкович Роман Орестович
Фізер Роман Євгенович
Чвакіль Євген Васильович
Липко Зеновій В.
Диспетчер Тимочко Уляна Василівна
Гаразд Валентина Андріївна
Водій Коржак Анатолій Т.
Управління житлово-комунального господарства                  
Начальник управління Гаргат Сергій Іванович serges@meta.ua
Заступник начальника управління Савчин Л.В. 2-74-99
Провідний спеціаліст, фахівець з публічних
закупівель
Сметаняк М.Я.
Бухгалтер Штим О.М.
Інженерно-технічний відділ
Начальник відділу Тимофійчук Людмила Ярославівна 2-74-99
Провідний спеціаліст Мостовий Я.М.
Інженер з технічного нагляду Риджак Ігор Володимирович 2-74-99
Інженер з інвентаризації нерухомого майна Долішня О.І. 2-74-99
Відділ комунальної власності, співпраці з ОСББ та енергоефективності
Начальник відділу Бігун Мар’яна Богданівна
Управління освіти                                                                                      
Начальник управління Сайко Ігор Іванович
Провідний спеціаліст Галюк Лілія Василівна
Провідний спеціаліст Олексин Христина Р.
Провідний спеціаліст Качур Лілія В.
Провідний спеціаліст Лукань Л.П.
Провідний спеціаліст Сеньгурин М.В.
Відділ господарського забезпечення
Начальник відділу Стасів І.І.
Фахівець з публічних закупівель Боднар І.З.
Фахівець з публічних закупівель Бубенко В.М.
Юрисконсульт Чічак Л.М.
Інженер з охорони праці Курташ С.С.
Завідувач складу Камінська І.В.
Централізована бухгалтерія
Головний бухгалтер Синишин Н.В.
Фінансове управління                                                                          DolynaOTG_budget@i.ua                                                                      
Начальник управління Демченко Світлана Омелянівна
Головний бухгалтер Трандафір І.В.
Провідний спеціаліст Іванишин О.М.
Провідний спеціаліст Лаврів Т.В.
Провідний спеціаліст Січка Б.Я.
Провідний спеціаліст Смолій Р.В.
Відділ  культури                                                                                         
Начальник відділу Питлик О.Т.
Провідний спеціаліст Сосєнкова У.В.
Юрисконсульт Санатіна Л.І.
Фахівець з публічних закупівель Блауцяк Н.Б.
Фахівець із спрощених закупівель Мельникович І.Б.
Централізована бухгалтерія
Головний бухгалтер Кецмур Н.І.
Відділ молоді та спорту                                                                           
Начальник відділу Лопух Р.І.
Провідний спеціаліст Най В.З.
Провідний спеціаліст Кашуба Л.Ю.
Бухгалтер Кузеляк Л.І.
Служба у справах дітей                                                                              
Начальник служби Яремій Н.Б.
Провідний спеціаліст – бухгалтер Халацька Л.П.
Провідний спеціаліст – юрист Білянська О.В.