Пасічники

Для чого офіційно реєструвати пасіку?

  • Щоб продати мед, пергу чи маточкове молочко на ринку Вам потрібна довідка про якість продуктів бджільництва, яку Ви зможете отримати без проблем при офіційній реєстрації.
  • Якщо пасіка зареєстрована і вказано кількість бджолосімей, то  у випадку крадіжки, стихійного лиха чи інших форс-мажорних обставин, Ви зможете претендувати на відшкодування збитків.
  • Якщо Ви маєте реєстраційні документи на пасіку, то можете претендувати на державну допомогу у розмірі до 25% для покриття витрат на обладнання, пільгові кредити, гранти міжнародних організацій.

Щоб зареєструвати пасіку, слід особисто (або уповноваженою особою за довіреністю) звернутись в ЦНАП (за адресою вул. Грушевського, 18) з необхідними документами:

Заява про реєстрацію пасіки.   Форма заяви  

Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки        (копія засвідчена заявником).

Видається територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба).


Як замовити послугу?

  • Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою.
  • Через 6 робочих днів, видається Довідка про реєстрацію пасіки.

 Хто може звернутися: фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець.

Детальна інформація.