Відбудуться громадські слухання: 03 вересня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для будівництва торговельного комплексу по вул. Нафтовиків, 8 в м. Долина

 Місце знаходження:

Земельна ділянка площею 1,9800 га  розташована у північній частині міста Долина, на перетині проспекту Незалежності та вул. Нафтовиків. Згідно генерального плану м. Долина дана земельна ділянка  знаходиться в санітарно-захисній зоні промислових підприємств і виробництв, складів та баз.

Рельєф ділянки спокійний, з ухилом в північно-захіному напрямку. Перепад відміток висот – в межах 1,30 м. На даний час на ділянці знаходиться будівлі ТДВ «Долинського заводу залізобетонних виробів»,  які будуть демонтовані.  На даній земельній ділянці пропонується торговельний комплекс “Епіцентр” :

  • площа забудови основної будівлі – 4800,0 кв.м.
  • площа забудови допоміжних будівель – 252,0кв.м.
  • площа паркінгу – 1400,0 кв.м.
  • кількість парко-місць – 110 місць в т.ч. 4 місця для інвалідів.
  • кількість парко-місць для вантажівок – 2 місця.

Ділянка межує:  на півночі – з землями міської ради (вул. Нафтовиків), на півдні – з землями міської ради (пр. Незалежності), на сході – з землями міської ради (проїзд), на заході – із  землями міської ради (пр. Незалежності).

Пропозиції:

Детальним планом території пропонується будівництво торговельного комплексу  та облаштування  благоустрою земельної ділянки. Заїзд на ділянку відбуватиметься з вул. Нафтовиків та пр. Незалежності.

Додаткова інформація:

ДПТ Епіцентр (проектний план) (1)