Відбудеться онлайн-семінар на тему: «Дотримання законодавства про захист прав споживачів, розвиток туристичної галузі-запорука успішності»

Онлайн-семінар 16 червня буде проведено управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області.

Запрошуються суб’єкти господарської діяльності та уповноважені особи, відповідальні особи за роботу консультаційних  центрів при міських/ районних управліннях/ відділів, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання споживачів, ЗМІ.

Захід розроблений в контексті  реалізації започаткованого Держпродспоживслужбою Прикарпаття проекту під назвою «Комунікаційна платформа для бізнесу», що сприятиме вирішенню ряду проблемних питань у сфері захисту прав споживачів, зменшенню адміністративного тиску на бізнес, пошуку соціальної рівноваги в суспільстві.

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

Здійснення державного контролю за діяльністю у сфері туризму. Аналіз нормативно-правових актів щодо державного регулювання сфери туризму. Особливості укладання договору на туристичне обслуговування між туроператором (який укладає договір безпосередньо або через турагента) та споживачем (туристом) . Порядок укладання договору на готельне обслуговування та послуги з тимчасового розміщення.

Місце проведення:
Інтернет- платформа скайп за номером тел. +38 066 35 85 776

Реєстрація:

Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер телефону, логін скайп) необхідно повідомити до 15 червня 2022 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.