Оголошується збір комерційних (цінових) пропозицій

Оголошується збір комерційних (цінових) пропозицій щодо вартості наступної  послуги для реалізації міжнародного проєкту  «Співпраця задля покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє», 2SOFT/4.1/162, CIMS, що здійснюється нами в рамках СОП Румунія-Україна 2014-2020:

Рекламно-інформаційна кампанія про нові діагностичні і скрінінгові можливості доступні в ЦПМД спрямована на налагодження кращої, тіснішої співпраці між місцевим населенням та закладом первинної медичної допомоги Долини в рамках міжнародного проєкту «Співпраця задля покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє», 2SOFT/4.1/162, CIMS.

Пропозиції необхідно подавати у закритих конвертах з позначкою: «Конкурс на проведення рекламно-інформаційної компанії» за адресою: м. Долина, проспект Незалежності 5, громадська приймальна, або електронним листом з зазначеною темою «Конкурс на проведення рекламно-інформаційної компанії»  на електронну адресу kprotsiv@ukr.net не пізніше, ніж до кінця дня 07 листопада 2022 року.

Вимоги до формування пакету документів:

  1. Згода з умовами та вимогами, які визначені у технічній специфікації (Додаток 1) та гарантування їх виконання у вигляді підписаної технічної специфікації або у вигляді довідки в довільній формі.
  2. Відомості про учасника (Додаток 2).
  3. Установчі документи ФОП або юридичної особи (свідоцтво платника податків, витяг/виписка з реєстру ЄДР). Необхідно надати завірені копії документів.
  4. Цінова пропозиція у довільній формі на фірмовому бланку (в разі наявності) в гривнях без ПДВ (звільнено від оподаткування) за підписом менеджера/керівника/уповноваженого.

 

У випадку додаткових запитань звертайтесь за тел.: (050) 98 27 017.