Громадськість Долинської ТГ запрошують долучитися до Всеукраїнської благодійної акції

Її організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»  тривалістю з 1 квітня по 30 вересня 2021 року  під гаслом «Здорові немовлята!».

Найцінніший скарб для кожної людини — це здоров’я. Яке щастя зустрічати вранішнє сонечко, бачити щасливе обличчя мами, милуватися красою української природи! На жаль, багато діток позбавлені такої можливості.

Метою цьогорічного проекту є збір коштів для закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень і пологових будинків України. Кошти збиратимуть волонтери під час різноманітних заходів. Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

За 15 років діяльності фонду, акція встигла набути загальнонаціональної підтримки. Спільними зусиллями було зібрано близько 43 млн грн, за які придбано медичне обладнання й передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України. Наприклад, в обласні та міські дитячі лікарні передали медобладнання для діагностики слуху в новонароджених і дітей старшого віку, слухові апарати, офтальмологічне й кардіологічне обладнання, інсулінові помпи, системи моніторингу цукру в крові, обладнання для реанімаційних відділень, кардіологічне обладнання.

Цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

Долучитись до акції можна зробивши благодійний внесок у скриньку волонтера, або на сайті фонду «Серце до серця», або ж зареєструвавшись волонтером на сайті  https://sercedoserca.com.ua/oblasni-predstavnyky/ чи взяти участь у зборі коштів у нашому місті.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

  • АТ КБ “ПРИВАТБАНК» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327 ЄДРПОУ 34354227 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для _ області
  • АТ “Кредобанк” IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для _ області

Деталі – на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/.

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….»

 За інформацією Служби у справах дітей
Долинської міської ради