Відбудуться громадські слухання: 10 січня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  по вул. Привокзальна в м. Долина

 Місце знаходження:

Земельна ділянка площею 0,0946 га  знаходиться по вул. Привокзальна, в центральній  частині міста Долини Івано-Франківської обл.

Рельєф ділянки спокійний, ухил із північно-західної сторони на південно-східну. Перепад відміток висот – в межах 2,0 м. На даний час ділянка вільна від забудови.

Ділянка межує:  на півночі – з землями міської ради (стежка), на півдні – з землями міської ради (вул. Привокзальна), на сході – з землями гр. Ленів І.М, на заході – з землями НГВУ «Долинанафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Пропозиції:

Детальним планом території пропонується будівництво індивідуального житлового будинку та господарської будівлі, проведення благоустрою земельної ділянки. Заїзд на ділянку відбуватиметься з вул. Привокзальна.

http://rada.dolyna.info/doc/rozporyadzhennya/pro-provedennya-hromadskyh-sluhan-pro-rozhlyad-detalnoho-planu-terytoriji-35/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *