Відбудуться громадські слухання: 02 липня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

Детальний план території для реконструкції приміщення магазину під торгово-офісні приміщення по вул. Грушевського,21 в м. Долина Івано-Франківської області.

Місце знаходження:

Існуюча земельна ділянка площею 0,0200 га з цільовим призначенням “для будівництва та обслуговування будівель торгівлі”  знаходиться по вул. Грушевського,21 в центральній  частині міста Долини Івано-Франківської області.

Рельєф ділянки пологий, з ухилом в південно-східному напрямку. Перепад відміток висот – в межах 0,5 м.

Ділянка межує:  з півночі – землі Долинської  міської ради (вул. Грушевського, з півдня – землі міської ради (проїзд до вул. Довбуша), на сході – землі міської ради (прибудинкова територія будинку №19), на заході – землі міської ради (прибудинкова територія будинку №23).

Пропозиції:

Детальним планом території пропонується реконструкція приміщення магазину під торгово-офісні приміщення з розширенням за рахунок добудови та приєднання земельних ділянок площею 0,0033 га та 0,0081 га. Заїзд на ділянку відбуватиметься з вул. Грушевського – вул. Довбуша.

АВС_Грушевс_кого_21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *