Відбудуться громадські слухання: 6 жовтня 2021 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської  ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх).

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 03.09.2021р. до 04.10.2021р.

Детальний план території для нового будівництва модульної автозаправної станції по вул. Обліски, 127а у м. Долина

 Територія проектування розташована у південно-західній частині м. Долина. Площа земельної ділянки – 0,1812 га. Цільове призначення – 03.07, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Під`їзд до ділянки сформований з вул. Обліски.

Пропозиції:

Детальним планом території розглядається можливість для нового будівництва модульної автозаправної станції, функціонального удосконалення території та її функціонального навантаження, з урахуванням існуючого використання, як об’єкту громадського призначення. Процесом проектування не передбачено зміни цільового, функціонального призначення.

У детальному плані прийняті рішення щодо забудови та розміщення таких основних будівель та споруд (див. арк. ГП – 5 графічної частини):

– модульна АЗС, у тому числі:

– проектований наземний двохстінний резервуар для зберігання ДП (V=12м3);

– паливо-розадавальна колонка (ПРК).

Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки 15%.

Про проведення громадських слухань про розгляд змін до генерального плану м. Долина суміщені з детальним планом території