Відбудуться громадські слухання: 4 жовтня 2021 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської  ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Пропозиції до проекту змін до генерального плану м. Долина подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 01.09.2021 р. до 01.10.2021 р.

Зміни до генерального плану м. Долина суміщені з детальним планом території по вул. Молодіжна у м. Долина

 В процесі реалізації рішень генерального плану виникла необхідність у внесені змін до містобудівної документації. Відповідно до завдання на проектування, проектом передбачаються наступні зміни до генерального плану:

1.Внесення змін в ширину червоних ліній вулиці Молодіжна:

Згідно генерального плану, розробленого Івано-Франківською філією НДІ «Діпромісто» в 2002 році, ширина вул. Молодіжна в червоних лініях становила 30 метрів. Даною зміною ширину даної вулиці зменшуємо до 15 метрів в червоних лініях.

2.Зміна цільового призначення земельної ділянки

Даною зміною до генерального плану територію по вул. Молодіжна, яка відноситься до земель запасу міста, відводимо під землі громадської забудови (для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень).

3.Зміна цільового призначення земельної ділянки з земель запасу в землі багатоквартирної житлової забудови по вул. Молодіжна

4.Розроблення детального плану території, площею 0,1372 га під будівництво та обслуговування торгово-офісного приміщення.

Про проведення громадських слухань про розгляд змін до генерального плану м. Долина суміщені з детальним планом території