Відбудуться громадські слухання: 31 серпня 2020 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина,       пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для реконструкції нежитлового приміщення №9 під торгово-офісні приміщення та реконструкції нежитлового приміщення №10 під приміщення побутового обслуговування   по вул. Обліски, 36 у м. Долина

Місце знаходження:

Нежитлові приміщення №9 та №10 знаходяться по вул. Обліски,36, в південно-західній  частині міста Долини Івано-Франківської області.

Приміщення  є  суміжними. Для обслуговування цих приміщень є земельні ділянки, згідно договору оренди відповідно: 0,0506 га та 0,0545 га, з цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.                                                                                                                                      

Рельєф ділянки спокійний, з ухилом в північно-західному напрямку. Перепад відміток висот – в межах 1,0 м.

Ділянка межує:  на півночі – ТзОВ «Орхідея», на півдні – землі загального використання.  на сході – із землями Долинського Райагробуду, на заході – приміщення ФОП Керницький А.Т.

Пропозиції:

Детальним планом території пропонується реконструкція нежитлових приміщень під торгово-офісні приміщення та приміщення побутового обслуговування. Заїзд на ділянку відбуватиметься з вул. Обліски.

 

Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території