Відбудуться громадські слухання: 29 вересня 2020 року о 12.30 год. в приміщенні Грабівського старостинського округу (с. Грабів, вул. Франка, 303а, 1 поверх)

Детальний план території по вул. Довбуша у с. Грабів  Рожнятівського району

 Місце знаходження:

Дана територія, на якій здійснюється детальне планування, на даний момент частково (точково) забудова. Зі східного боку розташовані ділянки садибної забудови. У переважній більшості ці ділянки забудовані цегляними та дерев’яними одноповерховими житловими будинками та цегляними або дерев’яними господарськими будівлями і спорудами.

Об’єкти культурної спадщини та землі історико-культурного призначення на території села і зокрема на території земельної ділянки щодо якої здійснюється детальне планування, відсутні.

Пропозиції:

Детальним планом території передбачено формування двох вулиць, з усіма їхніми елементами (проїжджа частина, тротуар), та розташування житлових садибних ділянок. Напрямок проектованих вулиць з заходу на схід продиктований рельєфом, існуючою житловою забудовою і присадибними ділянками, та природними умовами.

У східній частині території, щодо якої здійснюється детальне планування, передбачено влаштування озеленених територій загального користування, майданчика для занять фізкультурою, ігрового майданчика для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, майданчика для відпочинку дорослого населення та території для встановлення закладу торгівлі і громадського харчування. А також майданчиків для установки сміттєзбірників по довжині проектованої вулиці.

Площа та відстані від ігрового майданчика, майданчика для занять фізкультурою, майданчика для відпочинку дорослого населення та майданчиків для установки сміттєзбірників витримані відповідно до «ДБН Б 2.2-12 2019 Планування і забудова територій».

Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території