Відбудуться громадські слухання

25 жовтня 2021 року о 17.00 год. в адмінбудинку Рахинянського Старостинського округу (Калуський район, с. Рахиня, вул. Голейко Ю., 7 (2-ий поверх)).

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 23.09.2021р. до 21.10.2021р.

Детальний план території для нового будівництва приміщення автостоянки з пунктом технічного обслуговування автомобілів та офісними приміщеннями по вул. Голейко Ю., 7є

у с. Рахиня Калуського району

Територія.  Село Рахиня знаходиться в західній частині Калуського району Івано-Франківської області, за 35 км від районного центра – м. Калуш. Територія для детального плану території знаходиться на вул. Ю. Голейко, 7є в східній час-тині села. В даний час територія, що розглядається даним ДПТ, знаходиться на землях сільськогосподарського призначення (колгоспний двір).

Вулиці та проїзди – відносяться до земель загального користування села.

Опрацьована площа території, що впорядковується становить 0,1486 га.

Пропозиції:

Детальний план території розроблений «для нового будівництва приміщення автостянки з пунктом технічного обслуговування автомобілів та офісними приміщеннями».

Планувальна організація території забудови передбачає її функціональне зонування, виходячи з вимог генерального плану населеного пункту, а також зумовленою ситуацією, що склалася, санітарно-гігієнічними, охоронними, протипожежними, технологічними вимогами та вулично-дорожньою мережею.

Площа земельної ділянки -0,1486 га;

Площа земельної ділянки, що впорядковується – 0,1486 га

Площа забудови ділянки – 0,0717 га ;

Площа під проїздами, та мощенням ділянки – 0,0709 га;

Площа озеленення ділянки – немає;

Поверховість будівлі – 2 поверхи.

 Розпорядження міського голови№ 267 від 22.09.2021.