Відбудуться громадські слухання:  26 червня 2020 року о 16.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м.Долина, просп. Незалежності, 5, 1 поверх) 

З метою обговорення та врахування громадської думки, пропозицій від юридичних і фізичних осіб до проєктів рішень Долинської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території  Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про транспортний податок,  який справляється на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок туристичного збору на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади» проводяться громадські слухання.

Для участі в громадських слуханнях запрошуються жителі Долинської ОТГ, представники громадських організацій, депутати міської ради.

Про проведення громадських слухань ставок та пільг з місцевих податків із питань обговорення встановлення зборів на 2021 рік