Відбудуться громадські слухання: 16 липня 2020 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина,  пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для реконструкції нежитлового приміщення 1 під кафе та магазин та нежитлових приміщень 2 і 3  під магазини по вул. Грушевського, 12 у м. Долина

 Місце знаходження:

Територія, на яку розроблено детальний план території знаходяться в межах населеного пункту. Планувальна структура території визначена генпланом м. Долина. Площа земельної ділянки – 0,0666 га,  цільове призначення – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Пропозиції:

Детальним планом території передбачена реконструкція нежитлового приміщення 1 під кафе та магазин та нежитлових приміщень 2 і 3 під магазини. Також необхідна зміна цільового призначення земельної ділянки  на – 03.10 – Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку). Площа забудови до реконструкції – 464,1 м2. Площа забудови після реконструкції  – 563,0 м2. Граничний відсоток забудови земельної ділянки – 85%. Гранична поверховість – 2 поверхи.

Про проведення громадських слухань про розгляд детальних планів територій