Відбудуться громадські слухання: 13 липня 2020 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для реконструкції квартир №17,18 під торгово-офісні приміщення  по вул. Грушевського,15  в м. Долина Івано-Франківської області.

 Земельна ділянка площею 0,0177 га, належать на праві оренди Белоус Л.М. яка розташована  по вул. Грушевського,15 в м. Долина Івано-Франківської області. Згідно генерального плану  дана земельна ділянка  знаходиться в зоні багатоповерхової житлово-громадської забудови.

Ділянка межує:  на півночі – із землями міської ради (вул. Грушевського), на півдні – з землями міської ради (проїзд), на сході – з землями міської ради (проектована забудова), на заході – прибудинкова територія.

Пропозиції:

Детальним планом території пропонується реконструкція квартир № 17,18 під торгово-офісні приміщення з добудовою (71,8 кв.м. ) та проведення благоустрою земельної ділянки  та прилеглої території. Заїзд на ділянку відбуватиметься з вул. Довбуша.

Про проведення громадських слухань про розгляд детальних планів територій