Відбудуться громадські слухання: 06 липня 2020 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської районної ради (м. Долина,  пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Детальний план території для будівництва магазину по вул. Хмельницького, 6  у м. Долина

Територія проектування детального плану території знаходиться по вул. Хмельницького, 6, в центральній частині м. Долина, Долинського району, Івано-Франківської області. Ділянка розташована у зоні громадської та  житлової забудови.

Існуючі земельні ділянки:

Земельна ділянка №1 – 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площа – 0,1000 га. Земельна ділянка №2 – 01.03 для ведення особистого селянського господарства, площа – 0,0511 га. Земельна ділянка №3 – 01.03 для ведення особистого селянського господарства, площа – 0,0533 га.

На даний момент на території земельної ділянка знаходяться житлові та господарські будівлі. Рельєф ділянки – спокійний, не потребує робіт по організації вертикального планування території.

Пропозиції:

Даним детальним планом пропонується на визначеній території будівництво магазину. Пропонується здійснити об’єднання існуючих земельних ділянок та змінити цільове призначення об’єднаної земельної ділянки на:
03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Площа проектованої земельної ділянки – 0,2044 га. Також пропонується виділити частину території в користування, яка знаходиться в межах червоних ліній вулиці Хмельницького під стоянку автомобілів, площею – 0,0503 га.

Площа забудови проектованої земельної ділянки – 0,1006 га.

До будівлі пропонується влаштувати під’їзд з існуючої вул. Хмельницького, твердим покриттям, з південної сторони ділянки.

Про проведення громадських слухань про розгляд детальних планів територій