Повідомлення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Долинська міська рада Івано-Франківської області повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки,  обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування “Детальний план території по вул. Обліски, 127а у м. Долина Івано-Франківської області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування – Долинська міська рада Івано-Франківської області.

Дата початку процедури громадського обговорення  24 вересня 2021 року.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 24/09/2021р по 08/10/2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій .

Орган, від якого можна отримати інформацію про проект  документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  – Долинська міська рада Івано-Франківської області.

Орган, до якого подаються зауваження Долинська міська рада Івано-Франківської області, пр. Незалежності 5, м. Долина Івано-Франківська область, Україна, 77500.

Телефон +38 (03477) 2-70-30, електронна пошта: rada.dolyna.info@gmail.com.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 24/09/2021р по 08/10/2021р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської області http://www.if.gov.ua/?q=page&id=24389  та Долинська міська рада Івано-Франківської області.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Визначення_обсягiв_СЕО_07.09.21_ДПТ_Заправка_м.Долина