Оголошення процедури громадського обговорення Звіту

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Оболонська сільська рада Івано-Франківської області повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування “Детальний план території (ДПТ) для нового будівництва автозаправної станції по вул. Одиниця в с. Оболоня Долинського району Івано-Франківської області”.

Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування –  Долинська міська рада Івано-Франківської області.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО  18.01.2021р.

 Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 18.01. 2021р. по 18.02.2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування,  Звітами про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документів державного планування  – Долинська міська рада, Івано-Франківська обл., Калуський район, м. Долина, вул. Чорновола, 6 (відділ містобудування та архітектури, каб.1).

Орган, до якого подаються зауваження – Долинська міська рада, Івано-Франківська обл., Калуський район, м. Долина, вул. Чорновола,6 (відділ містобудування та архітектури, каб.1).

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з  18.01. 2021р. по 18.02.2021р.

Місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Долинська міська рада Івано-Франківської області (відділ містобудування та архітектури).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проектів документів державного планування відсутня.

Звіт_АЗС_Оболоння_з_врахуванням_Заяви