Збірна команда депутатів нашої області всьоме здобула “золото” на ІХ Всеукраїнській спартакіаді!

Відзначимо, що за час проведення Всеукраїнської спартакіади збірна команда депутатів Івано-Франківської області шість разів виборювала “золоті” медалі та одного разу привезла на Прикарпаття “срібло”.

Обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад Прикарпаття відбулась  ще 15 травня 2021 року. Тоді у п’яти видах спорту змагалися збірні команди шести районів Івано-Франківщини та команда депутатів обласної ради. За підсумками тодішніх змагань з усіх видів спорту найбільшу кількість очок здобула збірна команда Івано-Франківського району. Почесне друге місце посіла команда Коломийського району. Замкнула трійку кращих збірна команда Надвірнянського району.

“Зважаючи на колізії адміністративно-територіального поділу нам не легко було організаційно проводити спартакіаду. Сама потреба систематичного заняття спортом серед депутатського корпусу – це дуже похвально не тільки для підтримання тонусу свого організму, але й для налагодження комунікації та популяризації здорового способу життя”, – відзначив Олександр Сич.

З числа переможців у всіх видах спорту була сформована збірна команда Івано-Франківської області, яка представила Прикарпаття на VІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів, яка відбулась з 7 по 12 червня 2021 року в м. Чорноморську Одеської області.

 Участь у ній взяли збірні команди п’ятнадцяти областей України. Упродовж п’яти днів депутатів змагалися у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

Прикарпаття на змаганнях представили 23 депутати, які за результатами обласної спартакіади стали найкращими. З їх числа сформовано волейбольну і футзальну команди. Також по двоє депутатів представлено у настільному тенісі, шахах і шашках. Очолював збірну команду голова обласної ради Олександр Сич.

День перший

За результатами першого дня змагань прикарпатські депутати-футзалісти здобули дві перемоги в матчах з командами Рівненської та Київської областей. Одразу дві перемоги в перший день змагань здобули і волейболісти. Вони впевнено обійшли суперників з Дніпропетровщини та Сумщини.

Позитивні результати упродовж першого ігрового дня спортсмени також продемонстрували в індивідуальних заліках. Зокрема, в настільному тенісі серед чоловіків депутат Городенківської міської ради Коломийського району Ігор Терлецький здобув перемогу у трьох іграх та зазнав поразки в одній, а депутат Верховинської селищної ради Верховинського району Марія Маківничук в настільному тенісі обійшла двох своїх суперниць, проте чотирьом поступилася.

Здобувши перемогу над київськими депутатами, прикарпатські волейболісти стали першими в своїй групі. Спортсмени закріпили лідерство перемогою над командою Харківської області та вийшли у півфінал.

День другий

Результативним видався другий день змагань і для гравців в індивідуальних видах спорту. Зокрема, у настільному тенісі депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький обіграв чотирьох своїх суперників, а депутат Верховинської селищної ради Марія Маківничук здобула три перемоги.

У шашках серед чоловіків другий день поспіль кращим залишався депутат обласної ради Микола Вітенко. Водночас депутат Надвірнянської міської ради Ірина Кащенко виборола одну перемогу, одній суперниці поступилася та ще одну партію зіграла в нічию.

В заліку з шахів на рахунку депутата Яблунівської селищної ради Ірини Ткачук  – дві перемоги та одна поразка, а секретар Долинської міської ради Віктор Гошилик завершив другий ігровий день з однією перемогою та двома поразками.

Не залишили жодних шансів суперникам на спортивному майданчику також депутати-футзалісти.

У другий день змагань вони обіграли одних з фаворитів у своїй підгрупі – колег з Волині. Опісля прикарпатська команда провела зустріч з представниками Одеської області, здобувши впевнену перемогу з рахунком 12:0.

 День третій

У третій ігровий день прикарпатські депутати-волейболісти у півфіналі зустрілися з представниками Чернівецької області. Як результат – перемога обранців Івано-Франківщини, які обіграли суперників з рахунком 2:0 та вийшли у фінал.

В той же час футзалісти провели зустріч з командою Житомирщини. Поєдинок завершився нічийним рахунком: 1:1. Наступного дня – остання гра у підгрупі з львів’янами.

Додали перемог депутатській збірній Прикарпаття також гравці в індивідуальних видах спорту. Шахісти здобули чотири перемоги, одна гра звершилася нічиєю і ще одна – поразкою. Водночас шашкісти тричі здолали суперників, один раз поступилися і двічі зіграли в нічию. Тенісисти в третій день змагань чотири рази перемогли та зазнали однієї поразки.

Переможці т а переможені

За підсумками змагань в індивідуальних видах спорту на рахунку прикарпатських обранців дві “золоті” та одна “бронзова” медалі. Зокрема, депутат обласної ради Микола Вітенко не залишив жодних шансів на перемогу своїм суперникам-шашкістам, а депутат Надвірнянської міської ради Ірина Кащенко стала третьою в шашках серед жінок. Здобуті очки забезпечили шашкістам перше командне місце.

Ще одну “золоту” медаль виборов депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький в настільному тенісі серед чоловіків. Водночас депутат Верховинської селищної ради Марія Маківничук посіла сьоме місце. Спільні результати дали можливість прикарпатським тенісистам зайняти третю сходинку в турнірній таблиці.

Остаточні результати в командних видах спорту стали відомі в останній день змагань.

Так, збірна команда депутатів Івано-Франківської області на чолі з головою обласної ради Олександром Сичем всьоме здобула “золото” на ІХ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів!

Ми вітаємо переможців і переможених, бажаємо нових спортивних успіхів та професійних здобутків. І ще – побажання  ні в ніякому разі не зупинятись на досягнутому, а прагнути у майбутньому й надалі виборювати першість.