Завершився весняний призов на строкову військову службу в Збройні Сили України

Призов громадян України на строкову військову службу відбувся у відповідності до вимог Законів України та інших керівних документів та з дотриманнях всіх карантинних обмежень.

Долинський об’єднаний міський військовий  комісаріат у взаємодії з Долинською міською радою успішно впоралися із поставленим завданням. План відправок молодого поповнення до лав Збройних Сил України та інших військових формувань виконано у повному обсязі в кількісних та якісних показниках, що складає 100% від доведеного наряду. Відправки команд проведені організовано, у встановлені терміни, вчасно та без зривів.

Наголошуємо, що юнаки будуть проходити службу виключно в місцях постійного розміщення підрозділів і не залучатимуться до виконання завдань в районі ООС.

Ще на початку призовної кампанії  Долинським міським головою було проведено організаційні наради з в.о. старостами Долинської ОТГ щодо сприяння Долинському ОМВК в організації призову громадян на строкову військову службу, а під час перебігу призову дане питання перебувало на постійному контролі керівництва міської ради

Ми дякуємо всім, хто брав участь у призові, адже саме спільними зусиллями та завдяки усвідомленню відповідальності все пройшло успішно.

Окрему подяку висловлюємо батькам юнаків з Долини, котрі відправилися до війська, за те, що виховали патріотів нашої держави!

Хлопцям ми  хочемо побажати легкої служби, вірних друзів та корисного військового досвіду.

Долинський об’єднаний міський військовий  комісаріат