Заслухані актуальні питання, прийняті важливі рішення

На розгляд порядку денного було внесено 6 основних питань25 березня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради.
На розгляд порядку денного було внесено 6 основних питань.
Щоби мешканці міста і громади та всі зацікавлені могли відстежувати хід засідання в реальному часі та дізнавались оперативно всю актуальну інформацію, була організована трансляція в прямому ефірі.
Перш, ніж перейти до розгляду питань, міський голова Володимир Гаразд запросив до мікрофона представників КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Мирослава Вакалюка та Віолети Цап, Санепідемслужби – Михайла Петрушку, Держспоживслужби – Тараса Богачова, щоби громада могла почути з перших уст про ситуацію з пандемією коронавірусу. Про хід загальної дезінфекції міста й населених пунктів Долинської ОТГ звітувала заступниця міського голови Руслана Гаврилків.
Про організацію на території громади волонтерського руху доповіла керуюча справами виконавчого комітету Світлана Сапетна. Також вона ознайомила членів виконавчого комітету та учасників засідання з роботою сайту «ЦНАП Долина», де можна завантажити необхідні для отримання послуг документи, почерпнути необхідну інформацію як швидко отримати актуальні адміністративні послуги послуги онлайн.
Про затвердження типової Угоди про використання коштів міського бюджету на виконання заходів Програми доповіла провідний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозування, торгівлі, транспорту та АПК управління економіки Долинської міської ради Мар’яна Мацевич.
Наступним члени виконавчого комітету розглянули питання про організацію та порядок придбання в комунальну власність об’єкта нежитлової нерухомості. Доповів директор КП «Долина-Інвест» Олександр Кізима. Далі був затверджений склад Конкурсної комісії з підготовки та проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, з якого доповідала Руслана Гаврилків.
Підсумком злагодженої, ділової праці членів виконкому стали вчасно прийняті важливі для громади рішенняОкрім того було заслухане питання про ведення квартирного обліку, з якого доповів начальник управління правового і кадрового забезпечення Зеновій Григорський.
Наступними були підтримані два питання дозвільних документів, де доповідачем був провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Олег Братішко, й питання про внесення змін до особового складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради, де доповідачем була Світлана Сапетна.
Підсумком злагодженої, ділової праці членів виконкому стали вчасно прийняті важливі для громади рішення.