Засідання виконавчого комітету не відбулось. Причина – відсутність кворуму

Присутні очікували 15 хвилин. Втім, голосів, необхідних для прийняття рішень, так і не вистачало.

«Із різних причин деякі члени виконкому не з’явились, тому наразі не можемо розпочати засідання. Прикро, бо на порядку денному назбиралось багато питань, важливих для громади, і вони потребують негайного розгляду»,  – зазначив міський голова Іван ДИРІВ.

До складу виконкому входять  40 осіб, включаючи шість старостів старостинських округів за посадами, яких досі ще не призначено і двох осіб, які на сьогоднішній день  вже є депутатами міської ради. Формально вони утворюють виконком, хоча не можуть брати у ньому участь. Виходить так, що у складі виконавчого комітету багато осіб, але фактично їх набагато менше. Кількість голосів, які потрібні для прийняття рішення, вираховується від загальної кількості. Тому виникає необхідність внести зміни до складу виконавчого комітету, вилучивши старостів, які ще не призначені та двох осіб, які вже отримали статус депутатів.

 «На пленарному засіданні сесії ми, на жаль, не змогли прийняти рішення щодо змін до складу виконкому. Хоча ці зміни пропонуються не першу сесію, не один раз я виношу проект рішення, – наголосив міський голова Іван ДИРІВ. –  Склад виконкому з кількісного 40  осіб, які зараз є, міг би зменшитись до 32, а отже – тоді нам набагато легше було б приймати рішення. Я сподіваюсь, депутати побачили ситуацію, яка склалась сьогодні, і зрозуміли результат вчинків. У четвер плануємо чергове засідання, і я переконаний, що після перерви ми зможемо прийняти правильні рішення».

На сьогоднішнє засідання з’явились 20  членів виконкому. Отож, розпочати його так і не вдалось.

«Дуже прикро, адже сьогодні ми мали намір обговорити питання цін на теплопостачання. Це лікарні, далі на черзі школи. Треба вирішувати такі питання в терміновому порядку. Я сподіваюсь, всі розуміють наслідки…», – зазначила заступниця міського голови Алла ШЕВЧЕНКО.

Міський голова запропонував членам виконавчого комітету рішення:

«Ми спробуємо знову зібратися завтра. Прошу усіх бути відповідальними і з’явитись  на засідання, щоб спільно прийняти важливі для громади рішення», підсумував міський голова Іван ДИРІВ.