«Залишитися осторонь неможливо»: місто-побратим Польщі вчергове допомагає Долинській лікарні

Підтримка міста-побратима Нємодліна – цінна, а допомога – вкрай потрібна. Міжнародні партнери не приховують –залишатись осторонь не можуть, бо розуміють, що кожен гуманітарний вантаж сьогодні потрібен, як ніколи.

«Величезна подяка міжнародним партнерам, зокрема, нашому місту-побратиму Нємодлін, пані Дороті, бургомістру. Ми завжди цінували й продовжуємо цінувати нашу дружбу. Особливо вона пізнається в тяжкі часи. Вже не вперше приходить допомога, сьогодні отримали черговий гуманітарний вантаж. Це і вироби медичного призначення, і медичне обладнання, меблі та багато іншого, такого потрібного для нашої лікарні. Не втомлюємось вам дякувати. Разом ми переможемо і невдовзі обов’язково зустрінемось в мирній, щасливій Україні!», – зазначив міський голова Іван ДИРІВ.

“Ми дуже вдячні за таку допомогу, тому що все якісне і потрібне для лікарні та пацієнтів. Ми раді, що створимо комфортні умови для перебування у нашому закладі. Від імені медиків та пацієнтів хочу щиро подякувати нашим друзям з Польщі за допомогу. Ваша підтримка дуже відчувається і завдяки вам у нас відбувається чимало позитивних змін», – розповіла директор КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Ольга ІЛЬЧИШИН.