Захисникам на Волинь, Донеччину, Запоріжжя

👉Сьогодні ще три вантажі на потреби наших Воїнів укомплектували в пункті прийому/видачі допомоги при оперативному штабі міського голови.
🚛Для 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади надсилаємо широкий асортимент продуктів харчування (консерви м’ясні, рибні, овочеві, готові страви, печиво, швидке харчування), а також засоби гігієни (зубна паста і щітки, гель для душу, мило) та ін.
🚛Для 1 роти 79 батальйону 102-ої окремої бригади територіальної оборони – продукти харчування довготривалого зберігання та вітаміни.
🚛Для 1 батальйону 1 взводу 711 полку ДНС – продукти харчування (консерви в асортименті, соус, швидке харчування, чай, печиво), засоби гігієни (серветки, зубна паста і щітки, мило, тощо).
👉🤙Надворі осінь, тому на запити наших Захисників подбали про теплі шкарпетки, спальники, устілки для взуття, свічки для розігріву їжі, ліхтарики, батарейки тощо.
Зазначу, що робимо для Армії більше завдяки Вам, жителі нашої громади, друзі з муніципалітету Бююкчекмедже (Туреччина), Шяуляйського повіту (Литва), міст-побратимів Прерія Вілидж (штат Канзас, США) та Нємодліна і благодійної організації HUB.SOS.UA (Польща).
💪💪Тримаємо стрій! Дякуємо ЗСУ!