За розвиток молодіжної політики

Представники Молодіжної ради Долинської ТГ навчались у рамках реалізації програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Міністерством молоді і спорту України та Радою Європи на 2021-2025 роки.

Навчальний семінар для фахівців молодіжної сфери «Висловимо думку разом!» відбувся у Києві з 25 по 29 жовтня за моделлю «50 на 50» (50 % учасників від громадського сектору та 50 % від державного).

Учасники обговорили законодавство України у сфері молодіжної політики, останні ініціативи у молодіжній сфері та принципи і стандарти з роботи з молоддю Ради Європи. Також обмінялись практичним досвідом своїх громад та ідеями для покращення участі молоді та процесів реформування і розвитку молодіжної політики в Україні.

«Молодіжна рада отримала знання та підходи до участі молоді на регіональному рівні, покрокове планування та управління молодіжними проектами та найважливіше – розуміння про необхідність проінформувати місцеву владу про потреби, становище та засоби співпраці з молодими людьми для покарщення загального стану у житті суспільства та запобіганню виникненню соціальних пороблем», –  розповідає представник Молодіжної ради Станіслав ЯБЧАНИК

Представники Уряду та міжнародних організацій закликали молодь бути активними і поглиблювати свої знання, до побудови нових контактів, розширення особистих горизонтів та можливостей, які може отримати молодь у контексті імплементації проектів, що реалізуються в Україні за підтримки Ради Європи.

«Висловлюю подяку міському голові Долинської ТГ Диріву Івану Ярославовичу за розуміння важливості сприяння розвитку та зміцнення конструктивної участі молоді на місцевому рівні та необхідності залучення молодих людей для навчання їхніх однолітків» – підсумував представник Молодіжної ради Станіслав ЯБЧАНИК