За індустріальним парком – майбутнє громади!

Український економічний фронт під час війни є одним з тих сфер життя, забезпечення діяльності якої сприяє ефективному існуванню самої держави. Для того, щоб не дати вітчизняній економіці зупинитися, необхідно, щоб продовжував працювати бізнес, адже це – бюджет, податки, робочі місця та забезпечення  населення необхідними товарами чи послугами.

Це добре розуміють у Долинській громаді, тому активно працюють над  залученням інвестицій під час воєнного стану. Нещодавно відбулась нарада міського голови Івана ДИРІВА і заступників з народними депутатами України та їх помічниками, під час якої обговорили ряд важливих питань, що стосуються розвитку індустріального парку у місті. Напрацювати деякі моменти, що дозволять продовжити ефективну роботу в цьому напрямку.

Після зустрічі не зупинились, на запрошення депутата Верховної Ради, Секретаря Комітету з питань економічного розвитку Ярослава РУЩИШИНА,  заступник Долинського міського голови Віктор ГРОМИШ взяв участь у виїзному засіданні в Sparrow Park, що у Львові. Це однин із кращих прикладів запуску індустріальних парків на Львівщині. Він вже уклав контракт з 50% підприємців для свого першого збудованого блоку.  Зараз він на етапі спорудження, але є чітке бачення, що це потужний об’єкт з перспективним майбутнім. Керівники парку розповіли про те, як вони виходили на ринок, які виклики перед ними постали та як планують подальшу діяльність.

Такий обмін досвідом дуже потрібен, адже це –  один із кроків для розвитку нашої громади, – переконаний заступник Віктор ГРОМИШ.

 

«Зараз одне із ключових завдань – це створити сприятливі умови для підприємців, зокрема для тих, які сюди перемістили або хочуть перемістити своє виробництво. Це дуже важливо й в контексті створення робочих місць. Адже багато людей через російську агресію втратили роботу. Плюс до цього потрібно шукати також інструменти, як залучати інвестиції під час воєнного стану. Запуск індустріальних парків сприятимуть у вирішенні цих викликів. Ми приїхали до Львова, щоб краще розуміти: які рішення ще потрібно приймати для розвитку цієї сфери і які кроки робити в подальшому. Долинщина має перспективи для розвитку, потенціал для того, щоб запрошувати інвесторів. Тож, набравшись досвіду, готові йти вперед. Ми намітили шляхи подальшої співпраці, зараз займаємось пошуком керуючої компанії, готові всіляко сприяти і допомагати бізнесу. Ми сподіваємось, що згодом зможемо потроху, але впевнено,  реалізовувати задумане!», – переконаний заступник міського голови Віктор ГРОМИШ.