З величним Святом Трійці, дорогі долиняни, велелюдна  долинська громадо!

День Святої  Трійці – це зішестя Святого Духа на апостолів, і водночас День народження Церкви, яка поєднує земне і небесне на прославу  Господа.

Подивімось навколо і ми побачимо, що цей світ –  Божий сад, якого торкнулась любляча і працьовита рука Небесного Садівника: квітучий, зелений, різнобарвний, багатий мовами і народами.  Кожен з нас отримує від   Всевишнього дар творити, втілювати, удосконалювати. Тож радіймо,  прославляючи  Живого Бога, Який дає  наснагу життя  людині й природі. Славімо молитвами і піснеспівами Святу Трійцю  як  «найбільшу таємницю християнської віри».

Промовляймо у духовному натхненні й християнській єдності: «Благословенний Ти, Христе Боже наш, що премудрими рибалок явив, пославши їм Духа Святого, і ними уловив Вселенну. Чоловіколюбче, слава Тобі!»

І тим, хто вірить,  у вірі  хай буде постійна сила, в надіях – невтомна радість,  в любові – безмірне щастя, в серцях і душах –   Благодать Святого Духа.

Нехай  же у  небесному Триєдинстві Бога, Сина і Духа Святого благословляється мир, добробут,процвітання   для  кожної  долинської родини,  громади, рідної України!

З  щирістю і повагою,
міський голова м. Долини Володимир Гаразд