З днем фізичної культури та спорту, шановні вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени,шанувальники і уболівальники Долинського краю!

Спорт – це рух. А рух – це життя, джерело здоров’я, настрою й оптимізму. Втішно, що впродовж останніх років у Долині та селах зростає популярність фізичної культури, примножуються масові спортивні традиції. Так, нами відроджено діяльність футбольного клубу «Нафтовик», який в ці дні святкує 65 років, виїжджають на матчі сільські футбольні команди, традиційним щорічним є серед учнів шкіл турнір з футзалу «Ураган». Без спортивних змагань не обходиться День міста, державотворчі свята, багато масових заходів. Долина гостинно приймає учасників змагань і чемпіонатів, а вихованці міської школи спорту гідно представляють Долинщину на всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, завойовують на аренах першість, утверджують на п’єдесталах звання переможців та чемпіонів.
Особисто з року в рік ініціюю перед депутатським корпусом міста й підтримую діяльність Долинської ДЮСШ, секцій боксу, айкідо, греблі на байдарках та інших видів спорту. В найближчій перспективі – у відремонтованій залі міського Будинку культури відкриємо секцію з фехтування, наповнимо змістом і діяльністю найпопулярніші й найзатребуваніші види спорту. Плануємо продовжити в місті й селах, котрі увійдуть до Долинської ОТГ – відновлення, реконструкцію й будівництво шкільних, спортивних, тренувальних майданчиків, сучасних футбольних полів, тренажерних комплексів. Впевнений: наш місцевий вклад в спорт – це одна з найкращих інвестицій в розбудову здорової, успішної, самодостатньої України.
Тож щиро бажаю всім, для кого спорт є невід’ємною частиною долі, життя чи щоденної праці – невичерпної енергії руху, успіхів та перемог!
З найкращими побажаннями, голова Долинської міської ОТГ Володимир ГАРАЗД