Вихованець Долинської ДЮСШ готується представляти Україну на Всесвітній Гімназіаді серед боксерів 2004-2005 років народження

Всеукраїнська Федерація Студентського Боксу запросила до складу збірної команди Владислава КОНДРАТЮКА, якого підготували молоді, проте досвідчені тренери – брати Володимир та Роман МУЗАЛЬОВИ.
В цей час Владислав тренується у складі збірної України, щоб показати найкращий результат. Навчально-тренувальний збір розпочався 28 квітня у смт. Ворохта, Івано-Франківської області. Спортсмени працюватимуть на збільшення витривалості, сили удару, поліпшення координації та набуватимуть необхідної форми упродовж двох тижнів до 13 травня.
Всі витрати на відрядження перспективного спортсмена, та його головного тренера на участь у цьому заході буде профінансовано за кошти місцевого бюджету відповідно до Програми розвитку фізичної культури та спорту по Долинській територіальній громаді на 2022-2024 роки.
Всесвітня Гімназіада триватиме з 14 по 22 травня у Франції.
Наші спортсмени сильні і вольові, виступають на високому рівні та показують хороші результати. Тож, без сумніву, нам є ким пишатись!