Виявлення сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах

Соціальний супровід сімей, що опинилися у скруті, підтримка та контроль – основні завдання, які стоять сьогодні перед соціальними службами територіальної громади.

На розгляд звернень щодо неналежного виконання батьківських обов’язків сьогодні здійснили спільний виїзд представники: Служби у справах дітей, відділу соціальної політики міської ради, сектору ювенальної превенції Долинського відділу поліції, староста Малотур’янського староостинського округу та соціально-психологічна служба Малотур’янського ліцею.

Сім’ї вразливих категорій населення відвідали у м. Долина та с. Мала Тур’я. Комісійно перевірено умови проживання дітей у сім’ях. В ході візиту батькам рекомендовано створити належні умови для проживання дітей та щодо підвищення рівня батьківського потенціалу.

За результатами виїзду Службою у справах дітей буде вжито заходів щодо направлення повідомлень про нововиявлені сім’ї  до Центру надання соціальних послуг для вивчення потреб сімей з дітьми та організації надання комплексу необхідних соціальних послуг для подолання складних життєвих обставин. Працівники поліції склали акти за невиконання своїх батьківських обов’язків, в подальшому із притягненням до відповідальності.