Вшануймо хвилиною мовчання памʼять усіх загиблих від терористичних злочинів

Вшануймо світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг Воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії держави-терориста.

Через російську агресію десятки тисяч українців убиті, закатовані, скалічені.

Через ракетні та авіаобстріли зруйновані тисячі будівель, мільйони українців стали переселенцями.

Майже сім тисяч дітей викрадено та вивезено до росії чи підконтрольних їй територій.

Держава-терорист здійснює численні акти терору та воєнні злочини, при цьому намагається приховати страти безневинних мирних жителів масовими похованнями по всій Україні. А зараз ще й вдається до ядерного тероризму!

Загинули щонайменше 5,5 тисяч цивільних, ще 7,7 тисяч поранено.

З початку повномасштабної війни (станом на 20 серпня) 363 дитини загинули та понад 718 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Причиною більшої частини зафіксованих випадків загибелі або поранення цивільних осіб було застосування зброї вибухової дії з великою зоною ураження, зокрема обстріли з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, а також ракетні та авіаудари.

Окрім мирного населення, росія вбиває військовополонених, знищує цивільну інфраструктуру, збиває літаки міжнародних авіаліній, блокує роботу міжнародних місій, скоює інші жахливі воєнні злочини проти людства.

Кожен винний має бути неодмінно покараний!

Верховна Рада України вже визнала росію державою-терористом та закликає інші країни світу також визнати це.

Сейм Латвії 11 серпня прийняв заяву, в якій дії росії щодо мирних жителів України визнані тероризмом, а росія – державою, що підтримує тероризм.

Державний департамент США неофіційно направив до Конгресу інформацію про причини, через які досі затягується це питання, побоюючись низки негативних наслідків.

Тим часом Сенат США вимагає від адміністрації президента Джозефа Байдена визнати росію країною, яка спонсорує тероризм.

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі також зажадала від держсекретаря Ентоні Блінкена оголосити росію державою-спонсором тероризму, інакше в іншому випадку це зробить Конгрес.

Після офіційного визнання росії державою-терористом, будь-яка цивілізована країна не може мати з нею будь-яких відносин. Санкції будуть накладені на все, навіть на спілкування.

Ми будуємо державу, де в основі — права і свободи людини. І готові за це битися і вмирати.

#russia_terrorist_state