Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Долині!

З 18 по 26 вересня у Долині відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”.
Відкриття табору та презентація програми відбудеться
18 вересня о 19:00 год.
за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 6
“Міський Будинок культури”
БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”.
У Долині волонтери допомагатимуть двом потребуючим родинам з ремонтом у їх будинках. В одній з родин команда майстрів та волонтерів зроблять косметичний ремонт житлової кімнати, в іншій – ремонт кухні. Також під час табору буде створено мурал на фасаді будівлі майбутнього молодіжного центру за адресою: м. Долина, Івано-Франківська обл. проспект Незалежності, 4.
Долучитись до табору може не лише молодь з різних куточків України, а й місцеві жителі сконтактувавши з місцевим координатором: Володимир Най +380668306207
Якщо ти з Долини і хочеш долучитись до розвитку свого населеного пункту, запрошуємо тебе волонтерити разом з нами! Заповнюй цю форму та ставай частиною спільноти!
Довідково:
Протягом вересня – жовтня відбудуться ще 12 БУР таборів і молодь з різних куточків України може долучитись до 12 осінніх таборів заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru
Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти – за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.
Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей.
Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.
Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.