Вітання міського голови з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні колективи комунальних підприємств та побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ранок міста й сіл громади починається з двірників і електромонтерів, дорожних працівників, водіїв і трактористів, слюсарів і столярів. Вони працюють за будь-якої погоди, у вихідні і святкові дні, увечері і на світанку. Чисті, затишні, освітлені вулиці й двори, доріжки і тротуари, парки і сквери, алеї і майданчики, словом, вся господарча сфера – то невтомна і самовіддана праця комунальників. Вона нелегка, щоденна, не оминаючи вихідні та святкові дні, вночі і вдосвіта. В День професійного свята вітаю також і майстрів своєї справи, які надають понад 40 видів послуг з виготовлення, ремонтів, обслуговування. Без них важко уявити щоденне життя і побут. Велика вдячність Вам, трудівники, за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, відданість праці для комфортного життя населення нашої громади! Весняного Вам настрою, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, професійних успіхів і життєвих здобутків!

З повагою, голова Долинської ТГ Іван ДИРІВ