Відпочинкова зона квітучої краси

Так! Це про нову відпочинкову зону, яка може стати яскравою візитівкою Долинської громади, – Іван ДИРІВ розповів про майбутню відпочинкову зону біля колишнього кінотеатру.

Пам’ятаєте, минулого року ми заклали павловнієвий гай? Дерева ще маленькі, проте успішно перезимували та навесні випустили великі щільні листки. Це добрий знак, що гай прийнявся і у майбутньому стане справжньою «фабрикою» кисню з красивими лавандово-блакитними квітами. Павловнія швидко росте і за короткий проміжок часу, приблизно п’ять років, в оптимальних умовах може досягати 13-15 метрів висоти. Переконаний, що територія стане улюбленим місцем для фотосесій!

У недалекій перспективі там з’явиться відпочинкова зона, проєкт якої вже готовий. У планах вимощення бруківкою, встановлення лавочок і загальне впорядкування. А тим часом, працівники КП «Комунгомп» вже облаштували довкола стовбурів клумби та висадили цибулини крокусів, щоб насолоджуватися гарним цвітінням ранньою весною, щойно зійде сніг. Це одні з найперших весняних квітів, що мають вишуканий вигляд і милуватимуть своїм цвітом аж до появи зеленої трави.

Раніше на цьому місці періодично розміщувалися атракціони, які захаращували газон. Це викликало чимало негативу серед місцевих мешканців. Тепер ця територія повинна викликати лише захоплення, адже коли гай зацвіте – матимемо родзинку, якої поки немає ніде, окрім Долини, – підсумував очільник громади.