Відбувся розгляд ініціатив Громадського бюджету

Завершилось подання проектів на конкурс Громадського бюджету Долинської міської об’єднаної територіальної громади. Цьогоріч жителі  міста і сіл проявили свою активність та ініціативність сповна. Всього було подано 33 проекти, серед них –  7 сільських та 26 міських.

Комісія розглядає подані проекти5 листопада відбулось перше засідання Комісії з питань бюджету участі. Основне завдання Комісії – визначити відповідність поданих проектів «Положенню про громадський бюджет Долинської ОТГ». Комісія зазначає, що більшість проектів підготовлено на високому рівні. Однак до деяких проектів у членів комісії були незначні зауваження. Саме період на верифікацію (підтвердження) проектів відводиться з метою надати авторам ініціатив можливість внести уточнення або доопрацювати свої проекти. У разі, якщо всі зауваження будуть виправлені до вказаного терміну, то уже з 16 листопада впродовж місяця відбуватиметься найголовніший етап з відбору кращих проектів громади – голосування.  Саме в цей період, з 16 листопада до 15 грудня авторам проектів  та ініціативним групам доведеться поборотися за можливість потрапити у число кращих в достатньо великій конкуренції.Цього року проектів найбільше - 33.У 2017 році долиняни подали на розгляд 15 проектів, у 2018 році –24.

Хід голосування ви зможете спостерігати на офіційному сайті Долинської міської ради в  розділі «Мешканцям», підрозділі «Громадський бюджет 2020», а також  платформі “Громадський бюджет Долинської ОТГ”: http://dolyna-budget.e-dem.in.ua/#/

Закликаємо вас бути небайдужими, долучатись до голосування, обирати проекти, які вам  сподобались та які вважаєте потрібними, соціально необхідними,  спрямованими на користь всіх мешканців громади!