Відбувся благодійний концерт “Добро серед нас”

Їм це вдалось!
+ 20 000 грн.!
Молодіжна рада Долини при підтримці Благодійного фонду “Ти-АНГЕЛ” та КЗ «Центр культури і мистецтв», Міський будинок культури організували благодійний концерт “Добро серед нас” на підтримку долинянина Вадима Пришлюка.
За продані квитки вдалось зібрати близько 20 тисяч гривень на лікування нашого земляка.
До слова, це перший такий масштабний благодійний захід, який вдалось реалізувати учнівській молоді – учасникам Молодіжної ради Долини при міському голові. Але не останній – запевняють організатори.
Ось як вони пишуть про цю подію на сторінці Молодіжної ради Долини у Фейсбуку:
Усім привіт👋🏻
12 травня 2021 р. в Долинському міському будинку культури відбувся Благодійний концерт «Добро серед нас»! Учасники концерту особливо готувались, адже мали благородну мету – допомогти нашому земляку Пришлюку Вадиму, який важко хворіє та знаходиться більш 300-сот днів на апараті ШВЛ.
Взагалі, ідея проведення благодійного концерту виникла давно, ще минулої весни, проте, через карантинні обмеження неодноразово відкладалась. І ось нарешті, проект учнів Долинського ліцею №7 та учасників Молодіжної Ради Долини про проведення благодійного концерту став реальністю. Так, до проведення концерту долучились багато людей і всі хотіли допомогти, але основна робота зроблена саме молодими волонтерами, які жили цією ідеєю не один місяць: Святослав Курій, Вікторія Москальчук та Катерина Бурак – безліч дзвінків, зустрічей, листів, прохань, репетицій та море емоцій. Глядачі мали можливість подивитись на десятки неймовірних виступів нашої молоді 😍
Ми просимо в Бога, щоб ця крапля допомоги була останньою і Вадим, як і усі діти, котрі потребують допомоги, були завжди здорові і впевнені в завтрашньому дні! Ми чекаємо тебе у нас в Молодіжній Раді, зіграємо в «Мафію»! )))))
Принагідно, хочемо подякувати усім хто прийшов на концерт, прийняв участь, пожертвував свої кошти, допоміг в проведенні заходу та просто переживав:
• Галині Курус, Івану Кондрину, Олегу Якиміву, усій команді КЗ «Центр культури та мистецтв» та усім працівникам «культурної» сфери;
• Директору Василю Королюку, керівникам гуртків (Ольга Дуб та Світлана Петрів) та вихованцям Долинського БДЮТ – ви надзвичайно круті та талановиті;
• Анастасії Лопух та зразковому ансамблю «Реверанс» – ВАУ!
• Ларисі Кордасевич та її креативній команді – дякуємо за позитив та енергію;
• Софії Забруцькій, Євгенії Матвєєвій та Євгенії Сльозко – дівчата, ви неймовірні!
• Педагогам та учням навчальних закладів, які прийшли на концерт та принесли кошти – ДЯКУЄМО!
• Благодійному фонду «Ти-Ангел» – наші куратори;
• Ну і звичайно ж, усій дружній команді «Молодіжної Ради Долини» –МОЛОДЦІ!!!
Усі організатори благодійного концерту «Добро серед нас» безмежно вдячні за кожну копійочку, гривню, яка зможе покращити здоров`я Вадимові. Сьогодні ми передали скриньку мамі Вадима – Олександрі Пришлюк в сумі – 19 131 грн. Нехай Бог оберігає усіх вас та ваші родини!”
Гідний приклад для наслідування!
Відео концерту: https://youtu.be/W8IaAh2Preg