Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 6 квітня, відбулося третє засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного внесли 20 питань. У засіданні взяли участь 22 члени виконавчого комітету.

Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного, голова Долинської громади запропонував заслухати поліцейських офіцерів громади. Свою роботу 5 офіцерів розпочали ще 12 березня. Тож, вже можна говорити про перші результати. За словами Богдана Тряска, мета їхньої співпраці з громадою – посилити надання ефективних поліцейських послуг мешканцям, поглибити співпрацю поліції з місцевими громадами та зміцнити довіру населення до поліції.

Докладніше про роботу патрульних офіцерів громади – в наступних публікаціях.

Відтак перейшли до розгляду  питань порядку денного. Члени виконавчого комітету заслухали проєкт рішення про план роботи виконавчого комітету міської ради на 2021 рік. З цього питання доповів керуючий справами виконавчого комітету Роман Михнич. Зауважень не було, депутати підтримали даний проєкт.

Про створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам доповів начальник відділу земельних ресурсів Андрій Янішевський. Комісію створено з метою визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв’язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок. Затвердили також склад комісії.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2021 №18 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії» доповідала провідний спеціаліст відділу економічного аналізу, прогнозування, торгівлі, транспорту та АПК управління економіки Вікторія Грицко.

Йшлося про зміну адреси ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ ДОЛИНА», зокрема, в частині зазначення номеру приміщення,а саме в п.1даного проєкту рішення  адресу «вул. Грушевського, 24 б, м. Долина» замінити на «вул. Грушевського, 24, м. Долина».

Опісля члени виконавчого комітету заслухали проєкт рішення щодо надання дозволу на розміщення об’єкта сезонної торгівлі – тимчасової споруди.

Розглянувши звернення ТзОВ «Долина-Агро», виконавчий комітет підтримав проєкт рішення про надання дозволу на розміщення торгового павільйону  з метою здійснення сезонної оптової торгівлі власною продукцією  на суборендованій земельній ділянці відповідно до схеми розміщення тимчасової споруди терміном до 30.11.2021 року.

Наступний проєкт рішення стосувався затвердження  конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників в складі 14 осіб. Прийняття цього рішення зумовлене виходом  з комітету одного з членів у зв‘язку із смертю. Про це, як і низку попередніх питань, доповіла провідний спеціаліст відділу економічного  аналізу, прогнозування, торгівлі, транспорту та АПК управління економіки Вікторія Грицко.

Не менш важливим було питання організації ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Долинської міської територіальної громади. Проєкт рішення щодо ведення обліку зачитала в.о. начальника управління освіти Лілія Галюк. Передбачається шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про дітей  організувати ведення обліку, які проживають чи перебувають на території Долинської міської територіальної громади.

Далі заслухали питання державного житлового фонду. Розглянувши заяви мешканців  про приватизацію квартир,  члени виконавчого комітету надали дозволи на такі подальші дії. Доповідав з цих питань начальник відділу комунального майна управління житлово-комунального господарства Тарас Оглабʼяк.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця щодо надання згоди на передачу зовнішніх мереж водопостачання та каналізації багатоповерхового житлового будинку, виконавчий комітет  міської ради надав згоду на передачу зовнішніх  мереж водопостачання та каналізації будинку,  балансовою вартістю 90 010,00 гривень, з метою їх належного утримання та експлуатації.

Заслухали члени виконкому проєкт рішення щодо видачу рішення про дублікат  свідоцтва про право власності у зв’язку із пошкодженням.

Відтак, розглянули блок містобудівних питань, з яких доповів провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Олег Братішко.

  Обговорили присутні питання встановлення огорожі на орендованій земельній ділянці у с. Грабів Калуського району відповідно до схеми. Також члени виконавчого комітету надали дозвіл на проведення газифікації житлового будинок у с. Оболоння.

Обговорили проєкт рішення щодо скасування попереднього рішення виконавчого комітету від 03.05.2018. № 89  «Про встановлення тимчасового гаража». Одразу розглянули наступний проєкт – встановлення тимчасового гаража.

Блок наступних питань стосувався захисту прав дітей, а саме: про надання дозволів на укладання договору дарування майна на користь дитини; про надання статусу дитини-сироти; про  затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та про затвердження висновку про визначення місця проживання дітей. З цих питань доповіла начальниця Служби у справах дітей міської ради Наталія Яремій.

Не підтримали  проєкт рішення щодо встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 20 питань, 19 проєктів рішення –підтримали, не підтримали – 1.