Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів

19 лютого під головуванням Зіновія Юрківа відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів. В роботі комісії взяли участь заступники міського голови Роман Ісайчук та Алла Шевченко, депутати, спеціалісти відділів міської ради, запрошені та доповідачі.
На засіданні розглянуто 25 питань, що стосуються соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Члени комісії одноголосно підтримали програми, які напередодні вже обговорювали та висловили певні пропозиції. Це: Програма культурно-мистецьких заходів відділу культури Долинської міської ради на 2021 рік, з якої доповідав начальник відділу культури міської ради Олександр Питлик, співдоповідачем був директор комунального закладу «Центр культури і мистецтв Долинської міської ради» Іван Кондрин, та Програма міграційної політики та здійснення заходів щодо надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на 2021-2025 роки», доповідачем з якої був начальник Долинського районного відділу Управління Державної міграційної служби України Віталій Гулик.
Про виконання програми підтримки діяльності ГО «Дружня лапа» в питанні регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 рік доповіла керівник ГО «Дружня лапа» Зоряна Григораш.
Також було підтримано проєкт рішення «Про комунальне підприємство «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради», доповідачем з якого був директор ТЦСО Петро Гошовський, співдоповідачем – заступниця міського голови Алла Шевченко.
Про участь проєктів в конкурсному відборі Державного фонду регіонального розвитку доповідала начальниця відділу інвестицій та туризму Наталія Диндин. Це стосується таких проектів на 2022 рік: «Нове будівництво корпусів Долинського природничо-математичного ліцею на вул. Чорновола 6А в м. Долина Івано-Франківської області. Перша черга будівництва – фізкультурно-спортивний корпус»; проєкту «Капітальний ремонт проспекту Незалежності в м. Долина»; проєкту «Реконструкція частини будівлі колишньої котельні під влаштування оздоровчого центру на вул. Грушевського, 26-Б в м. Долина Івано-Франківської обл. Коригування»; проєкту «Реконструкція будівлі спортивного павільйону по вул. Степана Бандери 1Б в м. Долина».
Під час засідання секретар міської ради Віктор Гошилик доповів про «Положення про використання коштів Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень та повноважень міського голови».
Відтак, розглянули члени комісії наступний блок – фінансові питання. Насамперед начальниця фінансового управління Світлана Демченко озвучила присутнім проєкт рішення про внесення змін до рішення міської ради щодо програми підтримки надання населення медичних послуг у 2021 році та внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет Долинської міської територіальної громади на 2021 рік».
Обговорили та підтримали члени комісії проєкт рішення «Про виконання міського бюджету за 2020 рік», з якого також доповіла начальниця фінансового управління Світлана Демченко.
Розглянули присутні проєкти рішень про прийняття Долинською міською радою майна, активів від сільських рад, зокрема: Белеївської, Великотур’янської, Геринської, Гошівської, Княжолуцької, Надіївської, Новичківської, Оболонської, Підберезької, Рахинянської, Тростянецької, Тяпчанської, Яворівської. Інформував з цього питання заступник міського голови, голова комісії з реорганізації сільських рад Роман Ісайчук, зокрема, він наголосив на важливих моментах та розповів основні процедурні етапи.
Всі проєкти рішень, які були внесені на порядок денний, підтримані членами комісії та рекомендовані до розгляду на черговій сесії міської ради.