Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного внесли два питання: про встановлення тарифу на послугу централізованого водопостачання та про встановлення тарифу на послугу централізованого водовідведення.

У сесійному залі були присутніми 21 член виконавчого комітету.

Насамперед, міський голова Іван Дирів докладно розповів про всі процедурні етапи, що передували і були необхідними для подальшого прийняття даного рішення.

 «Про цю ситуацію ми багато говорили, обґрунтовували, дискутували, з даного приводу проводились громадські слухання, була зустріч голови із громадськістю. Минулого разу, на жаль, не було кворуму для прийняття рішення. Спеціалісти КП «Водоканал» надали свою пропозицію, однак яка ж ціна буде для людей? Додам, було багато розмов. Але зараз пропонується затвердити тариф  на водопостачання на рівні 28 грн. 26 коп. за кубічний метр. В частині водовідведення я би тариф не переглядав», – наголосив міський голова Іван Дирів і закликав виконавчий комітет підтримати проєкт рішення.

Відтак, громадськість мала змогу висловити запитання, які цікавили і на які присутні хотіли отримати відповіді. Зокрема, стосувались вони наявності ліцензії у КП на здійснення робіт, тарифів, які б дозволяли заощаджувати, певних відшкодувань від уряду та про законні підстави для прийняття рішень, про прибутки та борги підприємства на сьогоднішній день. Відповідь на кожне з питань  озвучив міський голова.

В підсумку було узгоджено рішення звернутись до Кабінету Міністрів України з офіційним зверненням щодо перегляду боргу, який визначений як компенсація. Окремо повідомив голова міської ради Іван Дирів про загрози в разі неприйняття даних проєктів рішень. Відтак, прозвучала пропозиція провести поіменне голосування, однак її не підтримали члени виконавчого комітету.

В результаті, після дискусій та обговорень, обидва проєкти рішень –  про встановлення тарифу на послугу централізованого водопостачання та про встановлення тарифу на послугу централізованого водовідведення – не одержали підтримку виконавчого комітету.