Відбулось засідання виконавчого комітету

6 липня відбулось засідання виконавчого комітету Долинської міської ради, під час якого затвердили рішення щодо списку громадян, майно і власність яких постраждали внаслідок повені. Згідно проєкту рішення, таким особам буде направлено матеріальну грошову допомогу для забезпечення належних умов проживання.

Нагадаємо, днями  міським головою Володимиром Гараздом був терміново скликаний оперативний штаб з координації діяльності та ліквідації наслідків негоди у зв’язку із сильними опадами на території Долинської ОТГ. Така терміновість пов’язана з виконанням розпорядження Кабінету міністрів України № 811-р від 02 липня 2020 р. «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року» .

У розпорядженні, зокрема, йдеться про те, що з 480 мільйонів гривень, виділених для Івано-Франківської облдержадміністрації буде направлено частину коштів для забезпечення виплати матеріальної грошової допомоги сім’ям загиблих у розмірі 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах: власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, – 300 тис. гривень на сім’ю; сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, – 50 тис. гривень на сім’ю; сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, – 20 тис. гривень на сім’ю.

Згідно нового Порядку, напередодні засідання виконкому  проводитись додаткове обстеження. Їх проводили впродовж декількох днів, відтак – внесли до порядку денного виконавчого комітету Долинської міської ради.

До слова, уряд держави зазначає, що до кінця наступного тижня (до 10 липня) люди повинні отримати допомоги.