Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради

Міський голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд з великою вдячністю від себе особисто та всієї громади розпочав засідання виконавчого комітету з вручення Тарасу Вовківу, Генеральному Директору АТ «Укрспецтрансгаз» Подяку за вагомий внесок у протидії поширення коронавірусної інфекції та придбання для потреб Долинської багатопрофільної лікарні потужної сучасної кисневої станції та іншого необхідного медичного обладнання. Такі ж Подяки очільник громади передав для акціонерів та голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Далі члени виконкому працювали над розглядом 22 питань порядку денного. Вони затвердили Порядок придбання матеріалів для ремонту житла учасників бойових дій або сімей загиблих учасників АТО/ООС,розроблений на виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, революції гідності та членів їх сімей «ПОБРАТИМИ». Порядком передбачено вичерпний перелік документів, що потрібно подати до міської ради, зокрема: заяву, копію паспорта (1, 2 сторінка) заявника або копія ID-картки, довідку про склад сім’ї та місце реєстрації заявника, копію посвідчення учасника бойових дій (копія посвідчення члена сім’ї загиблого учасника бойових дій), довідку про доходи заявника та членів його сім’ї. За розпорядженням міського голови буде створено спеціальну комісію, яка розглядатиме подані документи, проводитиме обстеження житла та визначить перелік і кількість необхідних матеріалів для ремонту житла. Відповідальним за закупівлю матеріалів відповідно до Порядку визначено Управління житлово-комунального господарства, а відповідальним за використання матеріалів для ремонту житла до кінця бюджетного року буде заявник.

Важливими для громади були питання затвердження умов продажу на електронному аукціоні та інформації про об’єкт (лот) малої приватизації. Мова йшла про об’єкти нежитлової забудови по вул. Омеляна Антоновича, 13 та 4-х складських приміщень по вул. Оболонська, 16.

Серед інших містобудівних питань – влаштування заїзду до будівлі магазину по вулиці Степана Бандери, 2 у м. Долина, що дозволить розвантажити рух автотранспорту в цьому мікрорайоні та забезпечить комфортні умови для жителів навколишніх будинків, суб’єктів господарювання та пішоходів. Таким чином інфраструктура міста стане доступнішою для всіх категорій населення, а найперше тих, хто потребує додаткових зручностей.

Всі питання порядку денного були підтримані членами виконкому.