Відбулось засідання постійної комісії з питань підприємництва, промисловості, інвестицій, містобудування та архітектури Долинської міської ради

До порядку денного внесли 21 питання. Наразі, за досить тривалий період часу, таку об’ємну кількість питань під час засідання члени комісії розглядають вперше.

«Розглянули 21 питання, з них частина стосувалася  затвердження проектів регуляторних актів, участі проєктів у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік. Ряд питань стосувалися продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах; затвердження та надання дозволу на розроблення детальних планів території», – зазначив голова комісії Євген Яциняк.

Наразі, спірних питань не було, окрім одного, де є зауваження від сусідів, тож члени комісії прийняли рішення  рекомендувати винести його на розгляд  депутатами під час сесії. Можливо, хтось із жителів прийде і захоче висловитися. Це дасть можливість краще з’ясувати ситуацію і вже злагоджено дійти до спільного рішення. Всі решта – рекомендовані для розгляду на черговій сесії.