Відбулось засідання комісії з питань майна та власності, житлово-комунального господарства та благоустрою

В ході підготовки до чергової шостої сесії Долинської міської ради, відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань майна та власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.
У роботі взяли участь депутати-члени комісії, доповідачі, заступник міського голови Андрій Курташ та секретар міської ради Віктор Гошилик.
На порядок денний було внесено п’ять питань.
З першого питання «Про виконання програми підтримки діяльності ГО «Дружня лапа» в питанні регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 рік» доповідала керівник ГО «Дружня лапа» Зоряна Григораш.
Доповідачем з питання «Про участь проєкту «Капітальний ремонт проспекту Незалежності в м. Долина» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2022 рік» була начальниця відділу інвестицій і туризму Наталія Диндин.
Про намір передачі майна в оренду по вул. Антоновича та по вул. Степана Бандери доповів начальник відділу комунального майна Тарас Оглаб’як.
Насамкінець було розглянуто Положення про використання коштів Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень та повноважень міського голови. З цього питання доповів секретар міської ради Віктор Гошилик.
Питання комісією були обговорені, з пропозиціями та доповненнями одноголосно підтримані та рекомендовані на розгляд пленарного засідання чергової шостої сесії Долинської міської ради, яка відбудеться 25 лютого. Одне питання не отримало підтримки депутатів, його докладніше розглянуть під час засідання.