Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

1 квітня відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Долинській  міській раді.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1350 “Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії” (із змінами), керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядженням міського голови №88 від 31.03.2021 року затверджено  склад Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Долинській міській раді.

Посилання на розпорядження:  https://dolyna.if.ua/doc/rozporyadzhennya/pro-derzhavnu-nadzvychaynu-protyepizootychnu-komisiiu-pry-miskiy-radi/

Заступник міського голови Андрій Курташ додав, що це перше засідання комісії і воно викликане  результатами Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Так, приводом для засідання став випадок виявлення  сказу домашнього кота в с. Гошів Долинської ТГ (звіт про результати дослідження патматеріалу від 27.03.2021 року       №000715 п.м./21).

Докладніше про цю ситуацію поінформував керівник Долинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Тарас Богачов. В ході засідання він також розповів про всі необхідні заходи, які вживаються  з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

Комісією розроблено та затверджено подальший план дій. Всі рекомендації та пропозиції внесли до протоколу. Про результати заходів повідомимо згодом.