Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

12 червня відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури Долинської міської ради.

На порядок денний внесено декілька питань щодо розроблень детальних планів територій для будівництва офісно-складських приміщень, гаражів, магазину; для реконструкції столярного цеху та будівель очисних споруд. Розглянули члени ради також детальний план території щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в с. Грабів Долинської ОТГ.

Обговорили присутні встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

В ході засідання члени Ради висловили ряд пропозицій і зауважень щодо поданої містобудівної документації.

Детальні плани, до яких не було зауважень, вирішено схвалити та рекомендувати для подальшого затвердження відповідно до діючого законодавства.

Окрім того, під час архітектурно-містобудівної ради були висловлені пропозиції та побажання щодо майбутнього  встановлення скульптури Івана Хрестителя. Наразі є декілька  цікавих задумок і пропозицій, де б її встановити,  однак для прийняття конструктивного рішення, термін подачі ідей вирішили продовжити. Про це ми розповімо згодом, у наступних публікаціях.