Відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради

Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 09.04.21 та позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС № 9 від 09.04.21 на території області на підставі оцінки епідемічних показників скасовано “червоний рівень” епідемічної небезпеки та встановлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.

Сьогодні, 10 квітня 2021 року, міський голова Іван Дирів провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС міської ради. Розглянули питання “Про скасування додаткових протиепідемічних заходів на території територіальної громади у зв’язку з переходом в “жовтий” рівень епідемічної небезпеки”.

Відповідно до рішення комісії з 12.04.2021 року відновлюється навчально-виховний процес із дотриманням протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої (у тому числі спеціальної), позашкільної та дошкільної освіти (крім випадків, коли на самоізоляції перебуває 50 % учнів та персоналу).

3 10.04.2021 року за умови дотримання протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від  9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами)  відновлюється робота:

– міського та приміського транспорту громадського користування за умови дотримання карантинних вимог;

– діяльність сфери торгівлі та обслуговування, непродовольчих ринків;

– робота сфери громадського харчування (ресторани, кафе, бари, їдальні, буфети, кафетерії інше)- з 7.00 год. до 24.00 год.;

– робота торгових центрів;

– робота закладів культури з наповненістю менш як 50 % місць у кожній окремій залі;

– діяльність готелів;

– робота спортивних залів, фітнес-центрів із наповненістю менш ніж 1 особа на 10 м2, басейнів – менш ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних занять або менш ніж 6 осіб для груп;

– проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх та інших заходів за умови участі 1 особи на 4 м2 (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50 % місць у кожному окремому залі.

Міський голова Іван Дирів наголосив, що на даний час особливу увагу потрібно приділити дотриманню населенням та суб’єктами господарювання карантинних вимог “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами), зокрема в закладах громадського харчування.

Рішення комісії прийнято одноголосно.

Протокол №3 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради від 10 квітня 2021 року