«З ласки Божої і волі громади»

Очільник громади складає присягу на Святому Євангелію

У четвер, 17 липня, у залі засідань адмінбудинку відбулось перше урочисте пленарне засідання  сесії за участі новообраного голови та депутатів Долинської міської ради міської об’єднаної територіальної громади.

На сесії були присутні:  представники духовенства о. Богдан Тисяк, о. Роман Винник, о. Йосиф Жовнірович, народний депутат України Анатолій Дирів, депутати обласної ради Богдан Ленігевич та Юрій Черневий, перший заступник голови РДА Віктор Громиш, очільники сусідніх громад Микола Шикор з Витвиці, Ярослав Наум з Вигоди, Назарій Іванів з Брошнева, Болехівський міський голова Богдан Мельник, керівники підприємств, організацій, установ, депутати міської ради попередніх скликань, члени виконавчого комітету міської ради, громадськість міста і представники сільських громад, засобів масової інформації.

Насамперед  присутні  заслухали інформацію голови Долинської міської виборчої комісії Тетяни Керницької про підсумки виборів, визнання повноважень і реєстрацію депутатів міської ради та міського голови Долинської міської об’єднаної територіальної громади.

На цій сесії були присутні 32 із обраних 34 депутатів. Вони склали спільну присягу в залі, отримали від голови міської виборчої комісії Тетяни Керницької депутатські посвідчення та значки. Традиційно, на Святому Євангелію присягнув новообраний міський голова Долинської міської об’єднаної територіальної громади Володимир Гаразд, який на виборах 30 червня отримав від жителів міста і сіл об’єднаної громади найбільший вотум довіри і голосів.

Благословення та щирі напутні слова  під час першого пленарного засіданні виголосили духовні наставники: о.Богдан Тисяк та о.Роман Винник.

А відтак, після благословення духівників та щирих вітань від гостей, обранці приступили до повноцінної праці у сесійній залі. Одним з перших було обрання секретаря ради. Більшістю голосів була підтримана кандидатура депутата і досвідченого секретаря ради минулих скликань Віктора Гошилика.

Всього новообраний склад ради розглянув на першій сесії 15 питань, зокрема, ряд питань стосувалися роботи депутатів по округах, зокрема, закріплення за округами, їхні окремі доручення, прийняття положення про обрання  помічників-консультантів депутатів міської ради Долинської міської об’єднаної територіальної громади  та їх посвідчення.

Серед важливих питань було обрання та затвердження складу постійних комісій Долинської міської ради.                                     

У зв’язку з утворенням об’єднаної територіальної громади виникла  необхідність  внесення змін до структури та штатного розпису Долинської міської ради.

Новообрані депутати також розглянули та затвердили  положення  про старосту та  про покладення обов’язків старости. Наступними прийняли такі рішення: про утворення старостинських округів Долинської міської об’єднаної територіальної громади; про початок реорганізації Грабівської сільської ради, Лоп’янської сільської ради, Малотур’янської сільської ради та Солуківської сільської ради шляхом приєднання до Долинської міської ради та про виготовлення гербових номерних печаток та штампів старостам Долинської міської ради.

Під час цього засідання депутати також підтримали ініційоване очільником громади Володимиром Гараздом звернення до Генеральної прокуратури України та правоохоронних структур щодо проведення належного розслідування дорожньої аварії, в якій загинули двоє маленьких діток з нашої об’єднаної територіальної громади, а їхня мама у важкому стані в лікарні. ДТП трапилася 10 липня цього року на трасі Н-10. Зараз головне – щоб ця справа  була справедливо та об’єктивно  розслідувана, а її винуватець отримав за скоєне лихо справедливе покарання.

Загалом, перше засідання відбулось в урочистій, піднесеній атмосфері, а новообрані депутати працювали злагоджено і результативно. Наступна 2-га сесія міської ради Долинської міської об’єднаної територіальної громади відбудеться 31 липня.

Відвідуваність депутатів

Долинської міської ради ОТГ сьомого скликання

 

Рейтинг відвідуваності Прізвище, ім’я по батькові депутата 1 сесія  (17.07.2019р.) Разом

(із 1 засідання)

1-32 Бакаляр Я. В. ٧ 1
1-32 Бойків В.Т. ٧ 1
1-32 Бойчук А.І. ٧ 1
1-32 Бондаренко І.Г. ٧ 1
1-32 Васько А.І. ٧ 1
1-32 Гаразд М.С. ٧ 1
1-32 Горошко О.А. ٧ 1
1-32 Гошилик В.І. ٧ 1
1-32 Григорський В.В. ٧ 1
1-32 Диндин Н.Т. ٧ 1
1-32 Дупляк А.І. ٧ 1
1-32 Кондрин І.М. ٧ 1
1-32 Копчак В.О. ٧ 1
1-32 Кос О.В. ٧ 1
1-32 Кравчук О.Б. ٧ 1
1-32 Лютак М.П. ٧ 1
1-32 Михнич Р.В. ٧ 1
1-32 Мостовий В.М. ٧ 1
1-32 Мостовий Я.М. ٧ 1
1-32 Мякуш О.І. ٧ 1
1-32 Немец О.П. ٧ 1
1-32 Оглабяк Т.І. ٧ 1
1-32 Петрушко В.Д. ٧ 1
1-32 Скрипник В.Б. ٧ 1
1-32 Смолій В.В. ٧ 1
1-32 Сокирко В.Р. ٧ 1
1-32 Сопуляк О.Ю. ٧ 1
1-32 Троян О.В. ٧ 1
1-32 Турілов О. М. ٧ 1
1-32 Шевченко А.В. ٧ 1
1-32 Юрків З.І. ٧ 1
1-32 Яциняк Є.Я. ٧ 1
33-34 Маївський А.С. 0
33-34 Сенько Я.Р. 0
 

Всього

32  

 

***

Долинській об’єднаній територіальній громаді – бути і розвиватися!

(з подячного  виступу очільника громади Володимира Гаразда на І урочистій сесії об’єднаної територіальної громади  17 липня 2019 року)

Дорога громадо, представники духовенства,  громадськості,  присутні в залі депутати,  гості!

У подячному слові  насамперед я хотів би сердечно подякувати усім, хто працював на нашу спільну  перемогу  впродовж попередньої каденції. Бо результат цих виборів підтвердив те, що ми  працювали добре. І  тому я  дякую депутатам  міської  ради попереднього скликання. Зазначу, що 13 депутатів із попереднього скликання стали депутатами уже  нової ради і це є підтвердженням того, що  зроблено багато доброго. Тож громада, зокрема міста Долини  і навколишніх сіл, – належно  оцінила цю роботу. Хотів би подякувати  також працівникам міської ради,  членам виконавчого комітету, керівникам комунальних підприємств,  установ і  закладів.  Я щиро вдячний освітянам, медикам,  колективам підприємств і організацій, усім, хто  попередні три з половиною роки  забезпечував    добрі результати  праці, які належно оцінили жителі  нашої громади.

Також  дякую голові, секретарю, всім членам Долинської  міської виборчої комісії за велику роботу в  належній організації і  успішному проведенні виборів.

Хотів би подякувати народному депутату України Анатолію Борисовичу Диріву  за вагомий  вклад у розвиток нашої громади. Це, в першу чергу, і  державні інвестиції, які були залучені  за  його сприяння  у наші  проекти , а також за підтримку  у створенні об’єднаної територіальної громади. Бо  її створювати було непросто,  часом дуже складно. Але ми подолали всі  бюрократичні,  всі штучно створювані  перепони,  досягли мети  та маємо позитивні результати.   Долинській об’єднаній територіальній громаді – бути і розвиватися!

Я дякую також депутату обласної ради Богдану Васильовичу Ленігевичу за постійну підтримку, за активну роботу на окрузі, за залучення коштів з обласного бюджету.

Хотів би подякувати нашим сільським головам, виконуючим  обов’язки старост: Малої Тур’ї – Лідії Леонтіївній  Кузеляк,  Лоп’янки –  Богдану Івановичу Косу, Грабова –   Галині Петрівній  Чекіт,   Солукова – Юрію Андрійовичу  Зобніву.  Колеги, я вам щиро дякую. Бо не було б сьогоднішнього дня і не було би об’єднаної громади, якби не Ваша підтримка  і Ваша  ініціатива, ще далекого 2015 року. Дякую, що ви у непростий час, в 2017 році, знайшли порозуміння і  таким ось невеликим об’єднанням  ми прийшли до перемоги.  Ви могли бути в зоні комфорту, нікуди не поспішати,  чекати чергових виборів  у 2020 році. Але  Ви вирішили заради громади, розуміючи, що об’єднання  – це крок вперед,  зробили  цей крок. За це Вам велике спасибі.

Я вдячний також тим, хто кував цю перемогу вже в період самих виборів, бо це теж було непросто. Дякую всім, хто долучався до нашої роботи, хто працював з мешканцями, нашими виборцями.

Ну і звичайно, найбільша подяка тим людям, тим виборцям, хто підтримав нас, проголосував за  нашу команду,  за мене особисто на виборах. Маємо  успішні, переконливі результати. Бачимо, що сьогодні в країні є великий запит на зміни не тільки в Долинській об’єднаній громаді, але й  повсюдно в державі. Цей рік щедрий виборами:  обирали ми президента, зараз обираємо парламент. Люди очікують змін. Найбільше цих змін чекають в наших сільських громадах. Можу твердо пообіцяти,  що я, як  очільник громади,  разом зі своєю  командою однодумців, зроблю все, щоби  ці позитивні і результативні  зміни ми впровадили в найкоротший термін. Тож на мені, моїй команді, колегах-старостах–величезна відповідальність. У нас нема часу на розгойдування, нема часу на роздуми. Нам  разом з вами, шановні депутати, треба закотити рукави,  і  починати  серйозно й відповідально працювати. Тому, що проблем дуже багато,  а часу – дуже мало.

Хочу також привітати  новообраних депутатів  громади.  Зазначу, що поважаю вибір людей, поважаю  всіх і кожного з вас, шановні депутати, і маю світлий намір побудувати  нашу спільну роботу так, як і в попередній  каденції – з усіма обранцями, незалежно від того, яка партія, якої приналежності депутат. І коли ми формували проект рішення  зі створення постійних комісій ради,  то врахували інтереси фактично усіх політичних сил, усіх депутатів. В результаті – маємо збалансований і дієвий  склад комісій. 31 липня, в нас буде перша  робоча сесія, на якій хочемо сформувати склад виконавчих органів ради. Також буде розглянуто  багато  різних питань, зокрема  господарських.

Усіх вас, дорогі  депутати,  закликаю щиро до спільної праці на благо нашої  Долинської об’єднаної  територіальної  громади. Бажаю вам  активності і  натхнення!

… Бачу нашу громаду  потужним кораблем, який знає куди пливе,  який має добру, досвідчену, професійну команду. Переконаний і впевнений:  ми прийдемо до успішного результату  і виправдаємо надії  й  сподівання наших виборців та жителів усієї громади.

Ще раз всім-всім щиро дякую.

Слава Україні!