Відбудуться громадські слухання: 29 червня 2021 року о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської  ради (м. Долина, пр. Незалежності, 5, 1 поверх)

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні з 26.05.2021 р. до 21.06.2021 р.

Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул. Медична, 7 у м. Долина

 Територія проектування детального плану території знаходиться по вул. Медична, 7, в старій частині м. Долина Івано-Франківської області. Ділянка розташована у зоні громадської та  житлової забудови.

Існуючі земельні ділянки:

Площа земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства – 0,0760 га.

Пропозиції:

Даним детальним планом пропонується на визначеній території будівництво житлового будинку та господарської будівлі та, відповідно, змінити цільове призначення земельної ділянки на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». Заїзд до ділянки є існуючий з вул. Медична. Площа забудови земельної ділянки – 140 м2 (площа забудови житлового будинку – 100 м2, площа забудови господарської будівлі – 80 м2). Гранична поверховість -2 поверхи.

Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території