Від завтра скасовано “червону зону”

СКАСУВАТИ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ
епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області
з 00 годин 00 хвилин 10 квітня 2021 р.
– РІШЕННЯ КОМІСІЇ ТЕБ та НС
Як підкреслив головний санітарний лікар, на сьогодні відмічається покращення ситуації в області:
«Щотижнева кількість випадків зменшилась за останній місяць у три рази, за останній тиждень спад захворюваності – мінус 37%. Схожими темпами знизилась і кількість госпіталізацій: за останній місяць у 2 рази. Сьогодні Івано-Франківська область входить у п’ятірку регіонів з найкращою ситуацією за рівнем госпіталізації і за зайнятістю ресурсів медичної системи», – підкреслив він і додав, що, наприклад, завантаженість ковідних ліжок з киснем у регіоні зменшилася за останній тиждень з 63% до поточних 38%, а виявлення нових випадків фіксується на рівні 13%.
«Станом на ранок 9 квітня в області виконано всі передумови для виходу із червоного рівня епідемічної небезпеки. Таке покращення в області спричинене вчасно встановленими ефективними карантинними обмеженнями спочатку регіональною комісією, а потім Державною комісією ТЕБ та НС», – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я.
В Івано-Франківській області будуть діяти обмеження, встановлені для жовтого рівня епідемічної небезпеки. У той же час, на засіданні Комісії наголошено, що органи місцевої влади повинні контролювати ситуацію, зокрема неухильне дотримання всіх обмежувальних заходів, і в разі потреби їх посилювати, щоб не допустити збільшення захворюваності на коронавірусну інфекцію.